KARIÉRA V NAŠICH AUTOSALONECH

Hledáte monotónní a nezajímavou práci, do které budete muset dojíždět, ale která vás samotná nikam neposune? Přesně takovou u nás nenajdete! Klademe důraz na osobní rozvoj každého zaměstnance, skvělý tým a práci v moderním prostředí s nejnovějšími modely ŠKODA AUTO – a čeká vás toho u nás mnohem víc. Pokud hledáte práci, která má budoucnost a posune vás vpřed, neztrácejte čas a ozvěte se nám ještě dnes.

sta%C5%BEen%C3%BD-soubor_edited.jpg

AUTOMECHANIK
pro AUTOKLEVER Nový Jičín

Jako náš servisní technik budete mít především za úkol provádět kvalitní opravy a řešit konkrétní závady na vozech k co největší spokojenosti zákazníků. Neméně důležitá je také vaše diagnostická úloha při problémech vozidel a schopnost dobře poradit zákazníkům a konzultovat s nimi případné problémy.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • SŠ/SOU s dopravním/technickým zaměřením

  • servisní praxi a skvělé technické znalosti

  • znalost práce na PC

  • řidičský průkaz sk. B

  • odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa

  • spolehlivost a zodpovědnost

  • trestní bezúhonnost

CO VÁS ČEKÁ U NÁS:

  • práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném kolektivu

  • zázemí moderní, prosperující společnosti

  • osobní rozvoj a další vzdělávání

  • odpovídající platové ohodnocení a benefity